Montáže dveří a zárubní

Nedílnou součástí naší firmy je dlouholetá dodávka a montáž dveří a zárubní SAPELI. Pro velký zájem jsme otevřeli novou vzorkovou prodejnu se širokou škálou vzorků. Sapeli je tradiční výrobce dýhovaných dveří v ČR. Vyznačuje se především kvalitou, je držitelem certifikátu ISO 9001.

Můžete si vybrat ze dveří otočných, posuvných, lamelových i vchodových, z  různých povrchových úprav – folie, CPL laminát, dýha, masiv a z různých dekorů od klasických – buk, dub, olše, javor aj., až po moderní dekory, jako je citron, stříbrné zebrano, padouk, i metalické barvy. Dveře SAPELI se hodí jak do nově vybudovaných domů, tak i při rekonstrukci bytů, pokud máte např.stávající kovovou zárubeň a nechcete ji bourat, během několika minut vám ji obložíme a to bez bourání a prachu. Naše firma Vám odborně poradí a pomůže při výběru dveří, vše včetně zaměření a kompletního servisu.

 

Kam dále: 
http://www.sapeli.cz/ - kompletní ceníky a sortiment

Prodej dveří a zárubní
Reference Montáže dveří a zárubní :

Sportovní hala Teplice
Dodávka a montáž dveří Sapeli pro víceúčelovou sportovní halu v Teplicích. Získali jsme významnou zakázku pro dodávku kompletních dřevěných uzávěrů v interiéru budovy sportovní hala Teplice. Dveře jsou od výrobce Sapeli. Na této stavbě byly nároky na požární uzávěry až 45min - plné i prosklenné. Dále kouřotěsné protipožární uzávěry se systémy Antipanikových kování. Materiály na těchto dveřích byly vybrány CPL lamináty v barvách Olše a šedých Ral, a dále folie Hruška. Komplety se dodávali jednokř

           

RD v Ústí n.L.
Cílem zakázky bylo vyrobení vchodových dveří do staré vily. Materiálem na výrobu byla borovice Europrofil, jako výplň kazety jsme použili lepenou borovici tlouštky 70mm. Součástí dodávky byla i rámová zárubně, bezpečnostní kování a hliníkový práh. Na dveře byl použit lak palisandr (italský venkovní lak).

           

Dýhované dveře Pol-skone v soukromém objektu
Do soukromého objektu na přání zákazníka dovezeny a namontovány dýhované dveře - materiál světlý buk, součástí byla montáž obložkových zárubní včetně křídel standardních a zvukově izolačních. Výrobcem dveří byla polská firma Pol-skone. Ve stejném bytu jsme měli na starosti také montáž skleněných bezpečnostních dveří do sprchového koutu s pískovaným sklem.

           


© 2010 - 2012 D.R.G. - interiery s.r.o. |   Tvorba internetových stránek, teplice, webdesignChytré www stránky